Škoda Tour 2022 - Zvířetice

Vážení přátelé,

protože se v dotazníku zjišťujícím zájem o ŠT v Harrachově ozvalo pouze 33 posádek, rozhodli jsme se variantu v Parkhotelu v Harrachově nahradit jiným, menším zařízením. Zarezervovali jsme hotel Famoz klub, který je jen 10km od Mladé Boleslavi https://famozclub.cz/en/. Hotel má pouze 21 pokojů a čtyři místa pro karavany, ale také spoustu výhod - nádherný výhled na Český ráj, vnitřní bazén, velký okolní prostor a to nejdůležitější je, že zálohu můžeme zaplatit až v červnu. Některé z pokojů jsou poměrně velké (až 8 lůžek) a je k dispozici i původní byt správce se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Pokud byste mohli sdílet takový velký pokoj s Vašimi známými, pomohlo by to s místem pro další zájemce.

V rámci setkání uspořádáme tradiční Rally, návštěvu Škoda musea a snad by se mohlo podařit připravit i testovací jízdy. Bohužel právě v tomto termínu je v závodech ŠA celozávodní dovolená a tedy není možná návštěva ve výrobním procesu.

Máte-li zájem o účast, prosíme o vyplnění přihlášky. Můžete také sledovat zaplněnost hotelu a případně si vybrat dosud neobsazený pokoj, který by Vám vyhovoval.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zJRdjAtiLDpC0sS5Ak2K8CF9Qkks0woYZs6beNUB0O4/edit?usp=sharing.

Těšíme se na setkání a přejeme krásné jarní dny

Karel and Martina

+420 602 264 812 (v pracovních dnech po 14té hodině, prosím)

P.S: Jen pro Vaši informaci, žena majitele je Ukrajinka a v hotelu pracují její dvě sestry. Tedy i touto cestou pomáháme. Zároveň jsou tu s nimi i jejich matka s nejmladší sestrou a vnučkou, které byly nuceny kvůli ohrožení života opustit Ukrajinu.