Škoda Tour 2022

Milí přátelé,

dlouho jsme váhali, ale nakonec jsme se rozhodli Škoda Tour v letošním roce v Čechách uskutečnit, a to v termínu 24.-31. července (od neděle do neděle).

Předběžně jsme rezervovali celý Parkhotel Harrachov (51 pokojů). Hotel má z našeho pohledu některé nevýhody. Místa pro parkování 50 vozů je tak akorát. Prostory pro společné zahájení jsou omezené a pro 100 osob malé.

Hotel je ze 70. a 80. let minulého století a některé vybavení tomu odpovídá. Převážily ale výhody - vstřícný majitel, který je ochotný vrátit zálohu v případě, že nebudou moci zahraniční účastníci přijet kvůli covidovým opatřením. V ceně večeře je konzumace piva a vína. A samozřejmě krásné hory okolo.  

Cena za osobu/den s polopenzí by měla být maximálně 1595 Kč ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní sociálním zařízením. Několik fotografií pokojů od Martiny jsou na https://www.zonerama.com/SkodaTour/Album/8041171.

Vzhledem k situaci, kdy nejsme schopni předvídat covidová opatření, bychom minimalizovali doprovodné akce. Nebudeme hledat hudební skupinu na každý večer, s největší pravděpodobností nebudeme organizovat výlety. Nebudeme oslovovat Škoda Servis, aby přijel s diagnostikou. Hlavní pro nás bude, abychom se potkali a strávili spolu pár hezkých dní.

Máte-li zájem přijet, prosím, vyplňte nám formulář na internetu https://forms.gle/13e8AvpsCgxzVNBc6, abychom věděli, zda rezervaci hotelu 100% potvrdit. Teprve poté vám zašleme přihlášku

Přejeme vše dobré v novém roce

Martina, Karel, Martin a Jirka

Škoda Tour 2022 - Zvířetice

Vážení přátelé,

protože se v dotazníku zjišťujícím zájem o ŠT v Harrachově ozvalo pouze 33 posádek, rozhodli jsme se variantu v Parkhotelu v Harrachově nahradit jiným, menším zařízením. Zarezervovali jsme hotel Famoz klub, který je jen 10km od Mladé Boleslavi https://famozclub.cz/en/. Hotel má pouze 21 pokojů a čtyři místa pro karavany, ale také spoustu výhod - nádherný výhled na Český ráj, vnitřní bazén, velký okolní prostor a to nejdůležitější je, že zálohu můžeme zaplatit až v červnu. Některé z pokojů jsou poměrně velké (až 8 lůžek) a je k dispozici i původní byt správce se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Pokud byste mohli sdílet takový velký pokoj s Vašimi známými, pomohlo by to s místem pro další zájemce.

V rámci setkání uspořádáme tradiční Rally, návštěvu Škoda musea a snad by se mohlo podařit připravit i testovací jízdy. Bohužel právě v tomto termínu je v závodech ŠA celozávodní dovolená a tedy není možná návštěva ve výrobním procesu.

Máte-li zájem o účast, prosíme o vyplnění přihlášky. Můžete také sledovat zaplněnost hotelu a případně si vybrat dosud neobsazený pokoj, který by Vám vyhovoval.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zJRdjAtiLDpC0sS5Ak2K8CF9Qkks0woYZs6beNUB0O4/edit?usp=sharing.

Těšíme se na setkání a přejeme krásné jarní dny

Karel and Martina

+420 602 264 812 (v pracovních dnech po 14té hodině, prosím)

P.S: Jen pro Vaši informaci, žena majitele je Ukrajinka a v hotelu pracují její dvě sestry. Tedy i touto cestou pomáháme. Zároveň jsou tu s nimi i jejich matka s nejmladší sestrou a vnučkou, které byly nuceny kvůli ohrožení života opustit Ukrajinu.