Škoda Tour 2022

Milí přátelé,

dlouho jsme váhali, ale nakonec jsme se rozhodli Škoda Tour v letošním roce v Čechách uskutečnit, a to v termínu 24.-31. července (od neděle do neděle).

Předběžně jsme rezervovali celý Parkhotel Harrachov (51 pokojů). Hotel má z našeho pohledu některé nevýhody. Místa pro parkování 50 vozů je tak akorát. Prostory pro společné zahájení jsou omezené a pro 100 osob malé.

Hotel je ze 70. a 80. let minulého století a některé vybavení tomu odpovídá. Převážily ale výhody - vstřícný majitel, který je ochotný vrátit zálohu v případě, že nebudou moci zahraniční účastníci přijet kvůli covidovým opatřením. V ceně večeře je konzumace piva a vína. A samozřejmě krásné hory okolo.  

Cena za osobu/den s polopenzí by měla být maximálně 1595 Kč ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní sociálním zařízením. Několik fotografií pokojů od Martiny jsou na https://www.zonerama.com/SkodaTour/Album/8041171.

Vzhledem k situaci, kdy nejsme schopni předvídat covidová opatření, bychom minimalizovali doprovodné akce. Nebudeme hledat hudební skupinu na každý večer, s největší pravděpodobností nebudeme organizovat výlety. Nebudeme oslovovat Škoda Servis, aby přijel s diagnostikou. Hlavní pro nás bude, abychom se potkali a strávili spolu pár hezkých dní.

Máte-li zájem přijet, prosím, vyplňte nám formulář na internetu https://forms.gle/13e8AvpsCgxzVNBc6, abychom věděli, zda rezervaci hotelu 100% potvrdit. Teprve poté vám zašleme přihlášku

Přejeme vše dobré v novém roce

Martina, Karel, Martin a Jirka